Únor 2017

Rande naslepo

20. února 2017 v 15:38 | Meow >°-°<
Bylo mi dneska nějak zle a tohle mi opravdu pomohlo. To je tak když něco nového napíšete asi po šesti letech... Pocit osvobozující. :)

Nový, NOVÝ začátek

2. února 2017 v 13:01 | Meow
Zdravím,
Tenhle blog by měl být o cestě k sebepoznání. K tomu abych se začala mít ráda, a možná tím pomohla i někomu jinému. Přece jen ve dvou se to lépe táhne :)


Proč začala? Protože se nemám ráda. Je mi kolik mi je a nic jsem nedokázala. Spousta lidí v mém věku má vztah a rodinu, nebo alespoň ten vztah! Jsou úspěšní v práci. Mají koníčky, spoustu přátel, dodělané školy… Neříkám, že vždycky, ale zajímalo by mě, jestli také nad svým životem přemýšlí jako já.
Často mi v hlavě běží, že jsem neschopná. Nesplňuji očekávání ostatních… A to se tak snažím!
Vidíte? Tak taková jsem. Depresivní holka, která se snaží potlačit všechny tyhle bubáky. Popravdě, zatím dosti neúčinně.
Tudíž je to se mnou jako na horský dráze. Jednou lítám na vlnách euforie, kterou nakonec zkoriguji pouze na dobrou náladu. A pak mám občas velký sešup, kdy jsem schopná sama sebe shodit do propasti špatné nálady, kdy se občas naprosto zhroutím jen tím, jaká jsem. Najednou to dopadne plnou silou. Horší jak kovadlina na X v animácích.


Ke zmínce o koníčcích. Před třemi lety jsem si našla úžasného koníčka, kterým od té doby žiju! Je to týmový míčový sport, kde jsou ti nejlepší lidi! Takže až tady budu dál a dál pět ódy, tak jen abyste se nedivili. :D Popravdě díky tomu jsem se posunula dál než za celou dobu své střední a i let poté.

No tak to jsem já :) Uvidíme, jestli se ke mně připojí ještě kamarádka. Ta má život mnohem těžší než já a dokáže ho brát s naprostou lehkostí, která jí občas pěkně ztěžkne. Je ale vtipná a bere všechno s nadhledem, takže doufám, že mi pomůže některá témata odlehčit. :)

Takže je mi ctí Vás tady přivítat :)